مشاوره خانواده

حفظ یک رابطه عاشقانه کار سختی است. رابطه مثل گیاهی است که به نگهداری منظم نیاز دارد تا همیشه زنده و سرحال باقی بماند. اگر مشکلی به وجود می‌آید باید به بهترین روش و در سریع‌ترین زمان ممکن آن را درمان کرد تا از مشکلات بعدی و بدتر جلوگیری کرد. گاهی اوقات خود افراد می‌توانند چالش‌ها را برطرف کنند اما برخی اوقات نیاز به فردی متخصص دارد تا به بهبود رابطه کمک کند. فرد متخصص بر روی بهبود رضایت از رابطه و حل چالش‌های بین زوجین متمرکز است تا به ساخت یک رابطه سالم کمک کند.

برای دریافت مشاوره کلیک کنید

در جلسات مشاوره، درمانگر به زوجین کمک می‌کند تا به درک مناسبی نسبت به مشکلات برسند و به هر دو طرف برای درک نقش خود در واکنش به چالش‌ها کمک می‌کند. مشاور با ارائه تکالیف خانگی به شرکای عاطفی کمک می‌کند تا درمان‌های ارائه شده را در ارتباطات روزمره خود به کار بگیرند تا درمان موثرتری انجام شود.

بر اساس آمارها برخی از زوج‌ها زمانی که روابطشان دچار آسیب شدیدی می‌شود، مشاوره را امتحان می‌کنند اما رابطه ناسازگار قبلا رشد پیدا کرده و پیوند عاطفی بسیار ضعیف شده و سطح رنجش افراد بسیار بالا است. برخی از تحقیقات روانشناس نشان می‌دهند که به صورت متوسط زوج‌ها ۶ سال قبل از مراجعه به مشاوره ناراضی هستند. که این امر باعث زمان بر شدن حل چالش‌ها می‌شود.

Call Now Buttonدریافت مشاوره (کلیک کنید)