بهترین سکس تراپیست در مشهد100% تضمینی【سال1403】⭐

بهترین سکس تراپیست در مشهد

ما در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین سکس تراپیست در مشهد آشنا کنیم. در روانشناسی شاخه ای به نام سکس تراپی وجود دارد که از آن برای از بین رفتن مشکلات جنسی استفاده می شود. مشکلاتی که می توانند کاملا فیزیکی باشند، مانند گردش خون ضعیف یا ریشه در اختلالات روانی مانند اضطراب، استرس و اعتماد به نفس داشته باشد. سکس درمانی به افراد و زوج ها کمک می کند راهی برای ایجاد یک رابطه صادقانه و راحت پیدا کنند. از طریق این ارتباط روی نگرانی ها و چالش های شخصی یا رابطه ای آن ها کار می کنید و در نهایت یک زندگی جنسی سالم و شاد دارید. در ادامه برای آشنا شدن با با بهترین سکس تراپیست در مشهد با ما همراه باشید.

سکس تراپی چیست ؟

سکس تراپی به افراد کمک می کند تا زندگی جنسی خوبی داشته باشند. در این جلسات افراد می توانند احساسات جنسی، عملکرد جنسی و صمیمیت خود را با درمانگر در میان بگذارند. سکس درمانی فقط برای زوج ها نیست و افراد می توانند به صورت جداگانه از این درمان استفاده کنند. رابطه جنسی می تواند برای افراد در هر سن، جنسیت و گرایش های جنسی موثر باشد. هدف از سکس تراپی کمک به افراد برای غلبه بر چالش های فیزیکی و عاطفی گذشته است. تا بتوانند یک رابطه رضایت بخش و یک زندگی جنسی لذت بخش داشته باشند. سکس درمانی یک درمان کوتاه مدت با تعداد جلسات محدود است. برنامه های درمانی و مدت درمان به نگرانی ها و مسائل فرد و همچنین هدف درمان بستگی دارد. برخی از مشکلات را می توان در یک یا دو جلسه برطرف کرد و برخی از مشکلات نیاز به سال ها درمان دارد. شما می توانید برای درمان به مرکز تخصصی مشاوره حس آرامش مراجعه فرمایید.

سکس تراپی چیست ؟

درمان مشکلات با سکس تراپیست

متخصصین جنسی برای درمان طیف وسیعی از مشکلات مربوط به جنسی آموزش دیدند. از دیدگاه تجربی و به گفته روان درمانگران جنسی، عمده سوء تفاهم ها و مشکلات جنسی بین زوجین بر دو نوع است: میل جنسی کم و عدم توافق زوجین در مورد فراوانی رابطه جنسی. در ادامه با درمان مشکلات سکس تراپیست آشنا می شوید :

گرایش جنسی :

بسیاری از افراد در تعریف یا پذیرش گرایش جنسی یا هویت جنسی خود مشکل دارند. این افراد مشکلات بزرگی در زندگی جنسی خود خواهند داشت. سکس درمانی می تواند کمک زیادی به افراد در یافتن و پذیرش هویت جنسی خود کند.

استرس و اضطراب :

ممکن است در مورد رابطه جنسی مضطرب باشید. این استرس گاهی به گونه ای می شود که در روابط جنسی شما با همسرتان اختلال ایجاد می کند. ممکن است در مورد رابطه جنسی نگرانی و اضطراب داشته باشید. این استرس گاهی به گونه ای می شود که در روابط جنسی شما با همسرتان اختلال ایجاد می کند.

بی تمایلی به سکس :

شما یا همسرتان ممکن است به همان اندازه تمایلی به رابطه جنسی نداشته باشید. این مشکل در تعداد دفعاتی که نیاز به رابطه جنسی دارید خود را نشان می دهد و این می تواند باعث شود که شریک زندگی شما احساس کند که به او علاقه ای ندارید. و در او احساس ناامنی ایجاد کند که می تواند مشکلات و چالش های عاطفی و جنسی زیادی ایجاد کند.

اعتیاد به سکس یا پورنوگرافی :

البته همه درمانگران جنسی درمان این مشکل را قبول ندارند. اما برخی از آن ها برای کمک به شما برای مقابله با رفتارهای اعتیادآور مرتبط با رابطه جنسی آموزش دیدند.

مشکل نعوظ :

ممکن است به سادگی از نظر جنسی تحریک نشده باشید یا برعکس، چیزهای بسیار معمولی شما را هیجان زده کنند. علاوه بر مشکلات جسمی، اختلال نعوظ می تواند ناشی از مشکلات روانی باشد. مشکلاتی مانند استرس، فشار کاری یا روانی، مشکلات عاطفی. رابطه جنسی می تواند یکی از گزینه های درمانی برای اختلال نعوظ باشد.

سوء استاده جنسی :

افرادی که صدمه و آزار جنسی را تجربه می کنند اغلب با مشکلات مربوط به رابطه جنسی و روابط جنسی آینده روبرو می شوند. یک متخصص جنسی می تواند کمک زیادی به حل این مشکل در قربانیان تجاوز جنسی یا سایر سوء استفاده های جنسی کند.

درمان مشکلات با سکس تراپیست 

زود انزالی :

مشکل زود انزالی می تواند دلایل مختلفی داشته باشد و گاهی رفع این مشکل نیاز به ترکیبی از روش های درمانی دارد. برای حل مشکل زود انزالی، بهتر است ابتدا با یک متخصص اورولوژیست مشورت کنید. اما اگر انزال زودرس ریشه در مشکلات روانی دارد، رابطه جنسی می تواند به حل این مشکل کمک کند.

نزدیکی دردناک :

این مورد بیشتر برای زنان اتفاق می افتد. این زنان در هنگام دخول و رابطه جنسی درد زیادی را تجربه می کنند. اگرچه درد هنگام رابطه جنسی می تواند ناشی از مشکلات پزشکی باشد. اما گاهی رگه هایی از مشکلات روانی در مشکل دخول دردناک دیده می شود. رابطه جنسی دردناک گاهی اوقات می تواند با استرس یا اضطراب در مورد رابطه جنسی مرتبط باشد.

مشکلات تصویر بدنی :

این مشکل به ویژه در فرهنگ هایی وجود دارد که برای جذابیت فیزیکی ارزش زیادی قائل هستند. و این ذهنیت عمومی گاهی اوقات استرس را در افراد ایجاد می کند، خواه بدن آن ها در دید عموم جذاب باشد یا نباشد. این استرس زیاد روی اعتماد به نفس نیز تاثیر می گذارد و در نهایت عزت نفس فرد زیر سوال می رود و بر زندگی جنسی افراد تأثیر می گذارد.

زندگی جنسی خسته کننده و کشف فعالیت های جنسی جدید :

شما یا شریک زندگیتان ممکن است علاقه مند به امتحان چیزهای جدید در زندگی جنسی خود باشید. یا اینکه دیدگاه شما در مورد تک همسری یا میزان تعهد در رابطه تغییر می کند. این مشکلات در زندگی جنسی شما منعکس خواهد شد. سکس درمانی می تواند به شما کمک کند دیدگاه بهتری نسبت به این تغییرات داشته باشید.

نارضایتی جنسی :

ممکن است در مقطعی از زندگی جنسی خود احساس رضایت نداشته باشید و در این رابطه گیر کرده باشید، اما نمی دانید چرا. یا شاید می خواهید جنبه های جدیدی از زندگی جنسی خود را کشف کنید و نمی دانید از کجا شروع کنید. در این موارد، یک متخصص می تواند با بررسی جنبه های مختلف زندگی جنسی شما و حل مشکلات احتمالی کمک شایانی به شما کند.

تغییرات جنسی مربوط به شرایط زندگی :

ممکن است به دلایل مختلف مانند بچه دار شدن، بالا رفتن سن، مشکلات سلامتی یا حتی به دلیل تغییراتی مانند شغل جدید یا تغییر محل سکونت احساس کنید که نیاز جنسی متفاوتی دارید. تغییرات در زندگی شما بر زندگی جنسی شما تأثیر می گذارد. سکس تراپی به شما و زندگی جنسی شما کمک می کند تا با این مشکلات سازگار شوید.

سکس تراپیست کیست ؟

درمانگران جنسی آموزش های زیادی در رابطه با روابط عاطفی جنسی دریافت کردند. برخلاف باورهای عجیبی که وجود دارد، متخصصین جنسی فقط با شما صحبت می کنند. در طول جلسات جنسی درمانی هیچ تماس، تماس جنسی یا معاینه وجود ندارد. متخصصین جنسی روانشناسان و روانپزشکان دارای مجوز، مددکاران اجتماعی، مشاوران خانواده و ازدواج یا درمانگران مجاز هستند. سکس تراپی، مانند سایر درمان های روانشناختی، یک درمان گفتاری است.

مدت زمان سکس تراپی

در سکس تراپی مشکلات به 3 سطح تقسیم می شود که در ادامه به آن می پردازیم :

سطح 1 :

برای مثال حل مشکل یک زن جوان که نمی داند چگونه ارضا شود نیاز به یک یا دو جلسه مشاوره دارد. مشکلات انزال زودرس در اکثر موارد به سرعت حل می شود. بیشتر مشکلاتی که متخصصین جنسی با آن مواجه می شوند، سوالاتی هستند که مردم نمی توانند از دیگران بپرسند و به همین دلیل است که آن ها نیازی به جلسات طولانی ندارند.

سطح 2 :

مشکلات جنسی که در رحم رابطه وجود دارد. اکثر زوج هایی که مشکلات جنسی دارند به جنگ قدرت بین آن ها مربوط می شود. گاهی اوقات متل جنسی میدان جنگ برای نشان دادن قدرت زوج ها است. در واقع، مسائل عمیق تری در زیر مسائل جنسی پنهان شده است. این درمان به طور کلی حداقل 15 هفته طول می کشد. و این کار همراه با مشاوره ازدواج یا زوج درمانی انجام می شود.

سطح 3 :

گاهی اوقات مشکلات جنسی ریشه در بی توجهی یا سوء استفاده جنسی در دوران کودکی یا مشکلات برقراری ارتباط با افراد دیگر دارد. درمان این مشکلات ممکن است سال ها طول بکشد. قربانیان تجاوز جنسی و سوء استفاده جنسی برای داشتن روابط جنسی شاد به چندین سال درمان نیاز دارند.

مدت زمان سکس تراپی 

آیا در سکس تراپی معاینه صورت می گیرد ؟

در جلسات سکس تراپی معاینه ای توسط متخصص انجام نمی شود و آن ها تماس فیزیکی با افراد ندارند. اولین کاری که متخصص جنسی انجام می دهد این است که شما را برای معاینه فیزیکی یا آزمایش به یک متخصص هدایت می کند. برخی از مشکلات جنسی ریشه در مشکلات جسمانی دارند. حتی مشکلاتی که ترکیبی از مشکلات جسمی، روانی و اجتماعی هستند ممکن است راه حل پزشکی داشته باشند. به گفته متخصصان جنسی، عواملی مانند عوارض جانبی دارو، مشکلات گردش خون و اختلالات هورمونی باعث ایجاد برخی از رایج ترین نگرانی های مشتری می شود و اتخاذ یک رویکرد چند رشته ای اغلب منجر به درمان موثرتر می شود.

ویژگی های بهترین سکس تراپیست در مشهد

سکس تراپ باید یک متخصص بهداشت روان باشد، روان درمانی تمام وقت را تکمیل کرده باشد و تحت نظارت متخصصان واجد شرایط در زمینه مشاوره جنسی آموزش دیده باشد. شایستگی همه جانبه در روان درمانی و مشاوره در کنار داشتن یک رشته روانشناسی کامل، نکته اصلی فرآیند جنسی درمانی است. از آنجایی که بیشتر مشکلات جنسی ریشه در مشکلات شخصیتی و روابط اجتماعی دارد، تنها روان درمانگر و روانشناس که بتواند مشکلات اجتماعی، ارزیابی فردی و شخصیت بیمار را شناسایی کند می تواند به او کمک کند. سکس تراپ را می توان با آناتومی اندام های جنسی، فیزیولوژی بدن و عملکرد آن ها احاطه کرد. آن ها باید اختلالات جسمی و روانی را بشناسند، آن ها را از یکدیگر متمایز کنند و با ارائه توصیه های لازم آن ها را راهنمایی کنند. آگاهی از زمینه های دینی، اخلاقی و فرهنگی هر جامعه یکی از نیازهای اصلی شغل است. زیرا انتقاد از اختلالات جنسی، صرف نظر از زمینه های فرهنگی و ایدئولوژیک جامعه، نا به جا است..

چگونه بهترین سکس تراپیست را انتخاب کنیم ؟

هنگام انتخاب یک متخصص جنسی، مانند هر پزشک یا متخصص دیگری، باید بسیار مراقب باشید. زیرا حل مشکلات جنسی تاثیر زیادی در بهبود عملکرد جنسی و کیفیت کلی زندگی شما خواهد داشت. می توانید از روانشناس، روانپزشک یا پزشک متخصصی که ابتدا با آن ها مشورت کردید بخواهید که شما را به یک متخصص جنسی معرفی کند. یا می توانید با تحقیق و بررسی گزینه های موجود، شخصی را خودتان انتخاب کنید.

در جلسات سکس تراپی چه اتفاقاتی می افتد ؟

در طول جلسات جنسی درمانی، متخصص جنسی به شما گوش می دهد تا مشکلات شما را ارزیابی کند. با صحبت کردن و کاوش در تجربیات شما، متخصص جنسی می تواند بهتر بفهمد که چه اتفاقی می افتد. به این ترتیب می توانید تصمیم بگیرید که آیا مشکل شما روانی است، جسمی یا ترکیبی از این دو. اگرچه می‌توانید به تنهایی به یک متخصص جنسی مراجعه کنید، اما اگر مشکل شما بر شریک زندگی‌تان تأثیر می‌گذارد، بهتر است هر دوی شما در جلسات جنسی درمانی شرکت کنید. در طول جلسات جنسی درمانی، شما و درمانگرتان با یکدیگر همکاری می کنید تا افکار و رفتارهای دخیل در زندگی جنسی خود را شناسایی و تغییر دهید. حتی ممکن است درمانگر تمرینات و کارهایی را به شما پیشنهاد دهد که در اوقات فراغت با همسرتان انجام دهید.

ویژگی های بهترین سکس تراپیست در مشهد

کلام آخر

قبل از انجام این روش سعی کنید بهترین کلینیک و بهترین پزشک را انتخاب کنید و با آگاهی دست به انجام این روش بزنید. مراقبت ها و دستورات پزشک را به خوبی انجام دهید تا نتیجه مناسبی از این روش بگیرید و دچار خطرات و عوارض نشوید. ممنون از این که تا آخ این مقاله همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonدریافت مشاوره (کلیک کنید)