مشاوره قبل از ازدواج

دختر و پسر برای انتخاب شریک زندگی و شروع یک زندگی احتیاج به مشاوره پیش از ازدواج دارند. مشاوره ازدواج مثل بروشور راهنمایی برای زندگی در دنیای جدید است که به شما کمک خواهد کرد با مشکلاتی که در زندگی مشترک خواهید داشت آشنا شوید و افق دید شما را نسبت به مسائل آینده زندگی مشترک افزایش میدهد.

ازدواج یکی از مهمترین اتفاقات زندگی هر فردی است. مشاوره ازدواج به شما کمک خواهد کرد تا همسر خود را با آگاهی انتخاب کنید و بهتر بشناسید و به این سوال پاسخ دهید که آیا شما با همسر خود میتوانید یک زندگی خوب و شاد را زیر یک سقف داشته باشید یا نیاز به راهنمایی دارید.

برای دریافت مشاوره کلیک کنید

با کمک مشاوره قبل از ازدواج میتوانید نظر شریک زندگی خود را در مسائل مهم زندگی، مثل مسائل مالی، تعداد فرزندان، تربیت فرزندان و… بدانید و به شناخت بهتری برسید و در ابتدای ازدواج اختلاف نظرهای خود را برطرف کنید تا تبدیل به مشکلات بعدی نشود.

طی سالهای آخیر در کشور با آمار بسیار زیاد طلاق مواجه هستیم به طوری که در سال ۱۳۹۷ به ازای هر سه ازدواج یک طلاق ثبت شده است که مشکلات بسیار زیاد روانی برای خانواده افراد و مشکلات مالی برای مرد طلاق گرفته خواهد شد. راه جلوگیری از طالق تعیین مهریه های بسیار بالا نیست، یکی از بهترین راه کاهش این آمار و جلوگیری از مشکلات اهمیت مشاوره قبل از ازدواج است.

Call Now Buttonدریافت مشاوره (کلیک کنید)