آموزش روابط زناشویی و اتاق خواب موفق【سال1403】✅

ما در این مقاله سعی داریم شما را با آموزش روابط زناشویی و اتاق خواب موفق آشنا کنیم. خیلی آسان است که با مرد خود وارد یک روال عادی شوید. کار کردن، مطالعه کردن، رفتن به باشگاه، یا حتی غذا خوردن، زندگی صمیمی شما رامی تواند خسته کننده کند. پس از این، شما و شریک زندگی تان از نظر عاطفی و ذهنی از هم دور می شوید و این امر باعث می شود روابط جنسی شما کمتر شود. در ادامه برای آشنا شدن با آموزش روابط زناشویی و اتاق خواب موفق با ما همراه باشید.

آموزش روابط زناشویی و اتاق خواب موفق

در ادامه با راهکارهای آموزش روابط زناشویی و اتاق خواب موفق آشنا می شوید :

ورزش کردن با یکدیگر :

چیزی صمیمی در مورد ورزش کردن یک زوج وجود دارد. خواه این اثر روانی باشد که سلامت و سرزندگی شما را بهبود می بخشد، ارتباط پیشنهادی بین بدن و ذهن که یک زندگی جنسی سالم را ترویج می کند، یا ارتباط بین شما و بدن و دارایی شما، هر چیزی که باعث این می شود، به کندی کار می کند. این یک راه سالم برای زنان برای عاشقانه کردن اتاق خواب است.

آموزش روابط زناشویی و اتاق خواب موفق

برهنه کردن یکدیگر :

زمانی در زندگی فرا می رسد که وقت گذاشتن برای رابطه جنسی بسیار مهم می شود و زمانی که این اتفاق می افتد، فراموش می کنید که کارهای کوچک را انجام دهید که اوضاع را بهتر می کند. شاید شما سال ها با یک شریک زندگی کردید. کارهای کوچک می تواند تفاوت بزرگی در زندگی عاشقانه شما ایجاد کند. سریع در آوردن لباس می تواند یکی از عاداتی باشد که برای زندگی جنسی شما مفید نیست. برای دریافت مشاوره می توانید به بهترین مشاور ازدواج مشهد مراجعه فرمایید.

امتحان کردن موقعیت جدید :

مردان دوست دارند پوزیشن های مختلف را امتحان کنند، زنان تمایل دارند به پوزیشن هایی بچسبند که بر اساس وضعیت بدنی، تعادل و جاذبه شان راحت باشد. معرفی یک پوزیشن جدید جنسی در روال جنسی شما نوع جدیدی از هیجان را به همراه خواهد داشت. قوانین را زیر پا بگذارید و چیز جدیدی را امتحان کنید. شما همیشه می توانید با شریک زندگی خود در مورد وضعیت صحبت کنید و در مورد شرایطی توافق کنید که می تواند تجربه را برای هر دو طرف بهبود بخشد. اگر مطمئن نیستید که چه چیزی را امتحان کنید، به سادگی یک بالش را زیر پشت خود قرار دهید، و این باید تمام تفاوت مورد نیاز شما را ایجاد کند.

رو به رو شدن با ترس ها :

اگر از شروع یک رابطه جنسی می ترسید و خجالت می کشید، اگر می خواهید اوقات خوبی با همسر خود داشته باشید باید سعی کنید با ترس های خود رو به رو شوید. هرچه صدای یا بیان جنسی خود را بیشتر پیدا کنید، زندگی جنسی شما عاشقانه تر خواهد بود و شریک زندگی تان بیشتر شما را دوست خواهد داشت. اگر در ابتدا احساس ناراحتی می کنید، آن را با شریک زندگی خود در میان بگذارید. این یکی از بهترین کارهایی است که یک زن می تواند برای رمانتیک کردن اتاق خواب خود انجام دهد.

رفتن به یک مکان جدید :

گاهی اوقات برای یافتن آن جرقه گم شده در اتاق خواب نیاز به تغییر منظره دارید. یک مکان جدید یک راه موثر برای چاشنی زندگی جنسی شما است. برای تعطیلات آخر هفته برنامه ریزی کنید یا همین الان از شهر خارج شوید.

کاوش کردن خانه :

برای روشن کردن خانه اگر تغییر دکوراسیون امکان ندارد می توانید برای انجام روابط خود مکان های خود را تغییر دهید و لذت آن را بیشتر کنید.

تهیه کردن فهرست فانتزی های خود :

سعی کنید با همسر خود درباره فانتزی هایی که دارید صحبت کنید و لیستی از این فانتزی ها تهیه کنید و آن ها را با یکدیگر اجرا کنید زیر باعث هیجان بیشتر در رابطه شما می شود. هم می توانید فهرستی تهیه کنید و هم برای تحقق این خیالات برنامه ریزی کنید. این واقعیت که همه آن ها زمان می برند، آن را هیجان انگیزتر می کند. همچنین باعث می شود هر دوی شما منتظر تحقق این خیالات باشید.

امتحان کردن یک فعالیت سرگرم کننده :

در یک فعالیت سرگرم کننده شرکت کنید، یک بازی انجام دهید، پیاده روی کنید، از یک مکان تاریخی دیدن کنید، تئاتر ببینید، در یک اجرای موسیقی شرکت کنید، در یک کلاس رقص شرکت کنید یا آن را امتحان کنید. یک رستوران معروف را انتخاب کنید. این فعالیت ها شما را با هم می خنداند و وقتی با هم خوش بگذرانید قطعا در اتاق خواب بهتر می شود.

آموزش روابط زناشویی و اتاق خواب موفق

لمس کردن خود در مقابل همسر :

خود را لمس کنید، به خصوص در مقابل او، زیرا تصاویر بصری مردان را دیوانه می کند و این شما را خسته می کند. شما همیشه می توانید از شریک زندگی خود بخواهید که به شما ملحق شود و از او بخواهید آنچه را که می خواهید انجام دهد. این می تواند برای او هیجان انگیز و سکسی باشد. این چیزی غیرعادی خواهد بود و شریک زندگی شما را بیشتر هیجان زده می کند. برای او یک لذت بصری و برای شما لذت خالص خواهد بود. بهتر است شریک زندگی شما بدن شما را بشناسد و لذت خود را داشته باشد.

انجام روابط جلوی آینه :

عشق ورزیدن با شریک زندگی خود در مقابل آینه خیالی است که همه آن را دوست دارند. با این حال، اگر هر دو به بدن خود اعتماد دارید، تجربه می تواند بهتر باشد. اگر هر دو احساس راحتی می کنید، می توانید یک آینه در کنار تخت یا روی سقف قرار دهید. می توانید در مقابل آینه حمام خود رابطه جنسی داشته باشید. نگاه کردن به چهره و حالات دلپذیر یکدیگر باعث می شود که بدن شما بهتر با هم حرکت کند.

انجام روابط به صورت آهسته :

زندگی به شما می رسد و با آن، زندگی جنسی شما آسیب می بیند. از جلسات طولانی و مفصل گرفته تا فست فود، رابطه جنسی آنقدر یکنواخت می شود که افراد فراموش می کنند برای لحظات عاشقانه و جنسی با شریک زندگی خود وقت بگذرانند. اگر به دنبال راه هایی برای تقویت رابطه خود هستید، اولین کاری که باید انجام دهید کاهش سرعت است. زمانی را با هم بگذرانید و از آن لذت ببرید. عشق ورزی آهسته ممکن است خسته کننده به نظر برسد، اما در واقع بسیار موثر و تاثیرگذار است. وقتی برای عشق ورزیدن وقت بگذارید، هر دوی شما بیشتر از آن لذت خواهید برد. همچنین برای دریافت کمک و راهنمایی می توانید به بهترین مشاور خانواده مشهد مراجعه فرمایید.

قبل از نزدیکی به چه نکاتی باید توجه داشت ؟

  • خوردن یک شات اسپرسو قبل رابطه تاثیر گذار می باشد.
  • سعی کنید بیش از اندازه غذاهای پرچرب نخورید.
  • از عطرهای تند و شیرین استفاده کنید.
  • بانوان حتما قبل رابطه مثانه خود را تخلیه کنند.
  • مسواک زدن را فراموش نکنید.
  • از مصرف مشروبات الکی و مواد مخدر پرهیز کنید.
  • موهای زائد خود را شیو کنید و مسایل بهداشتی را رعایت فرمایید.

قبل از نزدیکی به چه نکاتی باید توجه داشت ؟

اصول بعد از روابط جنسی و نزدیکی

شاید خیلی از زوج ها ندانند که بعد از رابطه جنسی باید همین رفتار و آداب را رعایت کرد و هر زوجی ممکن است از شریک زندگی خود انتظاراتی داشته باشند که اگر نتوانند راضی شوند، ناراحت و شود. خانم ها بعد از رابطه جنسی و رسیدن به ارگاسم حالت خاصی دارند. در زنان بی حالی، نه به اندازه مردان، بلکه تا حدی که نیاز به در رختخواب ماندن دارند، طبیعی است. زنان بعد از رابطه جنسی به توجه بیشتری نیاز دارند. آن ها دوست دارند در آغوش گرفته شوند. بعد از رابطه جنسی و ارگاسم، احساسات زنان برانگیخته می شود و گاهی اوقات تمایل به صحبت کردن دارند.

زنان مانند مردان تنها اندکی پس از ارگاسم تحریک می شوند. زنان بر خلاف مردان پس از ارگاسم به جای اینکه به مشکلات دیگر فکر کنند به رابطه ای که تجربه کردند فکر می کنند. زنانی هستند که تمایل به تنهایی دارند، حتی اگر درصدشان کم باشد. اما در مردان مهم ترین حالتی که بعد از ارگاسم و ارضا شدن اتفاق می افتد بی حالی شدید است. مردان بعد از رابطه جنسی احساس خواب آلودگی و کبودی می کنند، این کاملا طبیعی است. بسیاری از مردان دقایقی یا حتی ساعت ها بعد از رابطه جنسی تحریک نمی شوند و دیگر نعوظ ندارند که کاملا طبیعی است و نشانه بیماری یا بیماری نیست.

اگر بعد از رابطه جنسی با مردها عاشقانه صحبت کنید، آن ها فقط تایید می کنند. مردها ممکن است به طور موقت بعد از رابطه جنسی کمی سرد به نظر برسند که موقتی است. مردان انتظار دارند بعد از رابطه جنسی کمی فکر کنند و عموماً ذهن بازتر می شوند. تمرکز فکری مردان پس از رابطه جنسی و انزال بهبود می یابد. مهمترین کاری که یک مرد باید انجام دهد استفاده از کلمات محبت آمیز بعد از رابطه جنسی است. پس از رابطه جنسی، بلافاصله رختخواب یا جایی که همسرتان در کنار شما است را ترک نکنید. بعد از رابطه جنسی پشت نکنید به صورت و چشم ها نگاه کنید.

استفاده از کلمات عاشقانه می تواند تاثیرات مثبتی در مورد همسرت ایجاد کند. برای چند لحظه بعد از مقاربت سعی نکنید دوباره تحریک کنید. بهتر است مرد بعد از رابطه جنسی برای زن چیزی برای نوشیدن بیاورد. به طور کلی، خوب بودن با زنان بعد از رابطه جنسی بسیار ضروری است، مخصوصاً در افرادی که همسرانشان کوتاه مزاج هستند، باعث تغییر خلق و خو می شود. اگر نور در محل رابطه جنسی کم است، بلافاصله بعد از آن نور محیط را افزایش ندهید. همه چیز باید به آرامی شروع شود و آرام آرام تمام شود. ممکن است به دلیل خستگی ناشی از صمیمیت، انجام این اعمال برای مردان سخت باشد، اما می تواند شیفتگی زن و گرمی مضاعف نسبت به او را افزایش دهد.

میل جنسی زنان و مردان چه تفاوتی دارد ؟

مردان میل جنسی خود را احساس می کنند و نیازی به آمادگی قبلی ندارند، اما زنان میل جنسی خود را احساس نمی کنند و زمانی که آن را آماده می بینند و در معرض محرک های مناسب قرار می گیرند، آن را احساس می کنند. برای آماده شدن و قرار گرفتن در معرض محرک های مناسب، به مکان مناسبی نیاز دارند. اگر محل رابطه جنسی مناسب و پر از نگرانی و اضطراب نباشد، زنان هرگز از رابطه جنسی خود لذت نخواهند برد.

مشاوره مناسب برای قوانین اتاق خواب زوجین

برای داشتن یک رابطه زناشویی رضایت بخش و لذت بخش باید چند عنصر را با هم در نظر گرفت، زن و شوهر باید از نظر روابط جنسی از یکدیگر رضایت کامل داشته باشند. یکی از عناصر مهم اقامت است. جایگاه این رابطه بسیار مهم است و به خصوص برای خانم ها بیشتر از آقایان. زیرا در مردان، چرخه پاسخ جنسی بسیار سریع است. می تواند بسیار سریع و هیجان انگیز باشد، اما در زنان اینطور نیست و چرخه پاسخ جنسی کند است. به عبارت دیگر، زنان آرام آرام برانگیخته می شوند و پس از مردان ارگاسم می شوند.

مشاوره مناسب برای قوانین اتاق خواب زوجین 

کلام آخر

برای دریافت مشاوره و راهنمایی سعی کنید از بهترین مشاوران کمک بگیرید تا آن ها بتوانند به درستی شما را راهنمایی کنند. ممنون از این که تا آخر این مقاله همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonدریافت مشاوره (کلیک کنید)